İslami Evlilik
evlilik,islamda evlilik,evlilik siteleri,evlilik yildönümü,evlilik hazirliklari,evlilik listesi,evlilik öncesi,evlilik islemleri,evlilik teklifi,evlilik danismani,evlilik sitesi,evlilik üzerine

CİNSEL OYUNLAR
KADINDAN -> ERKEĞE

Görsel uyarıcılar genellikle erkeği kadından daha çok etkiler; bu, ön oyunlar sırasında kadının unutmaması gereken bir noktadır. "Tahrik edici" giysiler ve tavırlar, çıplaklık ya da yarı giyiniklik, cinsel bölgelerin apansız açılması ve bu türden bütün "baştan çıkarıcı" davranışlar, yorgun bir erkeği bile heyecanlandıracak cinsel tekniklerdir. Cinsel duyguların sözle belirtilmesi de kadınlar için olduğu kadar erkekler için de önemlidir. Bazı erkekler, penislerinin büyüklüğü konusunda özelikle duyarlıdır; bunu erkekliklerinin göstergesi olarak görürler. Bununla ilgili olarak kadının söyleyeceği sözler, erkeğin ön oyunlar sırasında daha rahat, daha güvenli olmasını sağlayacağı için aldığı hazzı da arttırır. Erkeklerin cinsel duyarlılığı daha çok cinsel organlar bölgesinde odaklanmıştır.

Vücutlarının diğer tarafları, kadınlarda olduğu gibi okşama ve uyarma karşısında fazla duyarlı değildir. Bu yüzden sevişmenin başlangıcında kadının dikkatinin erkeğin bu bölgesinde toplanması yerinde olur. Başlangıçta kadın eşinin penisiyle hafifçe oynayabilir ve yumuşakça okşayabilir; ama fazla gecikmeden daha güçlü bir uyarıma geçmesi gereklidir. Kadına, bir erkeği nasıl uyaracağını tanışıklık ve deney öğretecektir. Eğer bu yoksa, erkeğin ona açıkça yol göstermesinde bir sakınca yoktur. Çoğu zaman deneysiz bir kadın eşinin penisini bütün avucuyla ve sıkıca kavrayarak ve şiddetle çekecektir. Bu, çoğu erkeğin tatsız bulduğu bir yöntemdir. Çok zevkli bir yöntem, penisin parmaklarla önce hafifçe sonra da kuvvetlice bastırılmasıdır. Ama bunu yaparken erbezlerinin incitilmemesi gerekir.

Kadının ayağıyla eşinin penisini uyarmasıysa her iki taraf için de heyecan verici bir cinsel tekniktir. Bu başlangıçtan sonra kadın , yüzü erkeğe gelecek şekilde oturarak iki elini birden kullanabilir. Bu şekilde erkek de kadını görebilecek ve onu uyarabilecektir. Burada kadın bir eliyle penisin kökünü kavrayarak erkeğin kasığına doğru hafif bir basınç uygulayabilir ve öbür eliyle de penisin başını sıkarak, uyarabilir. Ya da tüm organı iki avucu arasında ovabilir. Bazı erkekler de penislerini kadının iki göğsü arasına sürtmekten haz duyarlar. Ancak bu arada kadın, sevişmenin sürmesini istiyorsa, erkeğin boşalma durumuna gelmemesine dikkat etmelidir. Orgazm durumuna yaklaşmış bir erkeğin boşalmasını geciktirmenin en iyi yolu, penisin kökünde idrar kanalının bulunduğu yerin kuvvetlice sıkılmasıdır.

Kadın aynı şeyleri ağzıyla da yapabilir. Bir çok evli erkeğin fahişelerle ilişki kurma nedeninin fellasyo arzusu olduğu söylenir: erkek, evli, olduğu kadına söylemekten çekindiği ya da söylediği halde reddedilmiş olan fellasyo isteğini para karşılığında elde etmektedir. Ağzın vereceği haz, bu organın son derece esnek bir yapıda olmasından kaynaklanmaktadır. Kadın bu arada dilini de kullanabilir.
evlilik,islamda evlilik,evlilik siteleri,evlilik yildönümü,evlilik hazirliklari,evlilik listesi,evlilik öncesi,evlilik islemleri,evlilik teklifi,evlilik danismani,evlilik sitesi,evlilik üzerine,evlilik sorunlari,evlilik ilanlari,evlilik izni,evlilik oyunu,evlilik sandali,evlilik rehberi,evlilik com,evlilik fuari,evlilik mesajlari,evlilik danisma,evlilik kredisi,islami evlilik,evlilik danismanligi,evlilik hazirliklari,mutlu evlilik,evlilik yildönümü,islam evlilik,evlilik cüzdani,arkadas evlilik,hande yener evlilik sandali,evlilik merkezi,evlilik hazirligi,evlilik problemleri,evlilik ilanlari,evlilik nedir,evlilik resimleri,akraba evlilik,sanal evlilik,evlilik basvurusu,evlilik davetiyesi,evlilik tazminati,evlilik terapisi,evlilik sirketleri,evlilik yildonumu,evlilik sözleri,evlilik sirketi,islamiyette evlilik,evlilik siirleri